Bioptron MedAll ze średnicą filtra 5cm

Nowy model naszej lampy Bioptron - MedAll zastępuje model Compact III produkowany przez 16 lat! od 1998r. Średnica filtra nowej lampy wynosi 5cm i ma powierzchnię naświetlania większą od poprzednika o 65%! i wynosi ona 40,72cm2. U podstawy naświetlanego obszaru średnica światła wynosi 76mm i jest większa od Compacta o 20mm. Nowy model MedAll posiada wiele najnowocześniejszych rozwiązań opatentowanych przez producenta Zepter International sprawiających, że obsługa jest jeszcze bardziej komfortowa i wygodna.

Bioptron MedAll ma panel kontrolny z możliwością ustawienia odpowiedniego czasu naświetlania, podłączenie na odłączany kabel, jest urządzeniem medycznym posaidającym certyfikaty medyczne na całym świecie i spełnia 63 normy i standardy jak 93/42/EEC, FDA (USA), TGA (AU), HC (CU).

Bioptron MedAll można stosować bez statywu jak i ze statywem podłogowym, uzupełnieniem jest koloroterapia ze średnicą filtrów 4cm (pasują także filtry od Compact III).
Bioptron MedAll to najnowocześniejsze urządzenie do leczenia i profilaktyki światłem od Zepter, rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku, to:
1. szeroki wachlarz zastosowań dla zdrowia
2. klinicznie potwierdzony pozytywny wpływ na różne systemy ustrojowe
3. brak znanych negatywnych skutków ubocznych
4. łatwość zastosowania przez całą rodzinę
5. nie wymaga konserwacji
Aktualna cena znajduje się tutaj: promocje / ceny