Jak wyleczyć przewlekłe zapalenie zatok?

Leczenie migreny

Zapalenie zatok najczęściej jest powikłaniem po przebytym i niedoleczonym przeziębieniu, grypie, anginie. Zapalenie zatok może przybrać postać przewlekłą i objawia się niewielką gorzączką, stanem podgorączkowym, codziennymi bólami głowy, zatkanym nosem, bólami w okolicach oczu podczas przechylania głowy.
Przewlekły stan zapalenia zatok powoduje, że nie można oddychać szczególnie w nocy, podczas snu co wymusza branie kropli do nosa, które w długim okresie powodują uzalężnienie i zniszczenie śluzówki nosa.

W wielu przypadkach stosuje się antybiotykoterapię a właściwie prawie zawsze, co nie jest wystarczające, w zaostrzonych stanach stosuje się punkcję zatok lub operację oczyszczania zatok. Jednak często nawet po takich zabiegach pojawiają się nawroty.

Czy jest jakiś skuteczny sposób na leczenie i wyleczenie trwałe zatok?
Lampa Bioptron ma właściwości oczyszczające zatoki od wewnątrz, światło regeneruje śluzuwkę nosa i zatok co sprawia, że się ona odkurcza bez potrzeby brania kropli do nosa. Światłoterapia ma działanie wiruso i bakteriobójcze i skutecznie leczy wszelkiego rodzaju zapalenie zatok prznosowych, czołowych oraz szczególnie stanów przewlekłych.

Lampa Bioptron skutecznie leczy zatoki i jest także idealnym rozwiązaniem profilaktyki zdrowotnej. Kiedy zastosujemy naświetlania na samym początku infekcji, podczas grypy lub zaziębienia to do zapalenia zatok nie dopuścimy nigdy. Osoby podatne na przerodzenie się zwykłego zaziębienia w tak poważną dolegliwość / chorobę powinny stosować lampę cały rok, codziennie - profilaktycznie, naświetlając nos, boki - płaty nosa, tzw. trzecie oko - zatoki czołowe. Efekty leczenia są trwałe i polecane jest odstawienie wszystkich zbędnych specyfików i leków podczas naświetlań.
Zbędne są krople i nawet antybiotyki, które w większości przypadków nie są skuteczne w leczeniu zatok. Wszystkie przypadki choroby, leczenia na temat odstawiania leków powinny być uzgadniane z lekarzem indywidualnie.