Bioptron Pro1 ze średnicą filtra 11cm

Zaprojektowana do zastosowania profesjonalnego w szpitalach, instytucjach medycznych, gabinetach rehabilitacji i kosmetycznych salonach, centrach sportowych oraz domu.
Model Pro1 można zakupić w zależności od potrzeb ze statywem stołowym - niewielki rozmiarów i / lub statywem podłogowym - wygodniejszym w zastosowaniu ze względu na możliwość ustawienia komfortowo w każdym możliwym położeniu, statyw podłogowy umozliwia naświetlania siedząc w fotelu czy np. leżąc na łóżku. Łatwo można regulować wysokość, kąt nachylenia głowicy, która obraca się o 360°.

Pro1 jest wyposażona w możliwość ustawiania czasu trwania zabiegu z dokładnością do 0,5 minuty, maksymalnie do 90 minut za pomogą panelu kontrolnego, po ustawionym czasie naświetlania Pro1 sama się wyłączy, jest też możliwość wcześniejszego przerwania zabiegu.

Pro1 posiada dystans / ogranicznik wysuwany z głowicy lampy, który ma długość ok. 10cm i ułatwia prawidłowe przeprowadzanie zabiegu w odpowiedniej odległości od powierzchni skóry.
Średnica filtra Bioptron Pro1 wynosi 11cm dzięki czemu obejmujemy terapią duże pole naświetlania, lampa jest bardzo łatwa w obsłudze dla każdego.