Całoroczne Bioptron naświetlania budują odporność

Wbrew pozorom lampa Bioptron powinna być stosowana przez osoby zdrowe a nie tylko chore co się przyjęło. Niestety po lampę naszą sięgają osoby najczęściej chore już przewlekle przez wiele miesięcy i nawet lat, które po wieloletniej batalii i leczeniu farmakologicznym stwierdzają, że już nie ma to sensu.
Nasza lampa Bioptron doskonale radzi sobie z wieloma przewlekłymi chorobami i dlatego w każdej sytuacji chorobowej jest niezastąpiona.

Codzienne naświetlania lampą Bioptron nie dopuszczą do pojawienia się wielu chorób, uwolnią dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym od zaziębień, grypy, zapalenia gardła. Nasza lampa sprawi, że przez cały rok dziecko nie będzie chorować co sprawdza się w większości przypadków, lub choroby będą pojawiać się bardzo rzadko u dzieci. Taka sama sytuacja dotyczy osób w każdym wieku. Lampa Bioptron z powodzeniem jest stosowana od niemowląt do osób starszych.

Profilaktycznie naświetlania Bioptron powinny być przeprowadzane codziennie przez ok. 10 minut np. na nos, grasicę - u dzieci, splot słoneczny. Nie wymaga to wysiłku, jest przyjemne i przez dziecko już kilkuletnie zabieg możę być przeprowadzany np. wieczorem przed telewizorem, trzeba tylko dziecka przypilnować. Korzyści są nieocenione - znikną wydatki na leki, poprawią się wyniki w szkole, cała rodzina przez cały rok będzie zdrowa.