Certyfikaty lamp Bioptron

Nasze aparaty Bioptronurządzeniami medycznymi 93/42/EEC, zatwierdzonymi przez Urząd Rejestracji Produktów leczniczych.

Terapia światłem bioptron Zepter to szybsze leczenie wielu chorób poprzez stymulowanie procesów regeneracyjnych i leczenie chorób systemu odpornościowego.
certyfikaty
Przed użyciem terapii światłem Bioptronu, należy oczyścić miejsce, które chcemy naświetlać. Nigdy nie naświetlamy na ubranie, leczenie wszystkich przeprowadzamy na gołą skórę z zachowaniem odpowiednich odległości, co daje najlepsze efekty leczenia chorób, które są przebadane w klinikach na całym świecie.

Zastosowanie - kierujemy światło na miejsce poddawane terapii pod kątem 90°; z odległości 5 do 10 cm. Podczas zabiegów strumień światła powinien się nie ruszać, powodujemy wtedy przenikanie światła głęboko do wewnątrz pod skórę, co ma wpływ na stymulowanie i na modyfikowanie krwi.

Przykładowo na duże rany, kręgosłup, naświetlania przeprowadzamy punkt po punkcie » aż do pokrycia całej powierzchni leczonej. Aby być zdrowszym zabiegi bioptronem stosujemy raz, dwa razy lub trzy razy dziennie, np. rano i wieczorem - 10minut, lub zgodnie z własnym zapotrzebowaniem.
certyfikaty
Gwarancją niezawodności i solidności tego rewolucyjnego przełomu w medycynie są coraz liczniejsze Certyfikaty na nasze produkty,- to światłoterapia przyszłości - polecane przez lekarzy na całym świecie!

Therapy Air iOn w 2007 roku uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, nr Op/4221, (ważnej - 31.12.2010 roku).

Intercosmetica - za kosmetyki przyznane Certyfikaty SQS ISO/9001.
Zakup u nas daje możliwość dofinansowania z PFRON - z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, lampa MedAll (mała), Pro 1 (średnia) oraz Koloroterapia to najnowocześniejsza światłoterapia polecana pacjentom do użytku domowego: przelew lub Raty.
certyfikaty
Po zastosowaniu naświetlań; szybciej leczymy wiele dolegliwości dzięki stymulowaniu, modyfikacji, procesów odtwórczych i działania przeciwzapalnego na nasz organizm, leczenie światłem bioptron to przyszłość, lampy Pro1 i lampa MedAll to dziś najchętniej kupowane produkty Zepter. Terapia nagradzana od konsumentów (Złoty Otis). Mają one zastosowanie w leczeniu, z profilaktyką zdrowotną i z rehabilitacjią w bardzo szerokim zakresie, opatentowany układ optyczny, to daje światłoterapia!

Profesjonalna Obsługa Raty - promocja lampy » - Sprzedaż lamp: cała Polska.
Tabela naświetlań, i oferta, - promocje z Zepter na Bioptron-Zepter.com.pl. zapraszam!