Jak wygoić odleżyny i stopę cukrzycową?

Tradycyjne leczenie jest bardzo długotrwałe i trwa przy dużych ranach nawet kilka lat! Opatrunki są bardzo drogie. Ból jest jest tak silny, że nawet środki przeciwbólowe często nic nie dają. Zakażenia bakteryjne do których często dochodzi mogą spowodować nawet sespę i śmierć. Rany tego typu są bardzo groźne dla życia i są poważnym problemem dla opiekunów, samych chorych i są problemem dla świata medycznego a można łatwo je wyleczyć i im zapobiegać.

Odleżyny, owrzodzenia i stopę cukrzycową skutecznie wyleczymy lampą Bioptron posiadającą właściwiści bakterio i wirusobójcze dzięki czemu wygoimy zakażenia nawet gronkowcem złocistym. Światło naszej lampy oczyszcza rany, likwiduje stany zapalne, poprawia ukrwienie chorego miejsca i tym samym odżywienie i dotlenienie.

Przykłado z doświadczenia mojego mogę podać przykłady, kiedy duże odleżyny nieprzerwanie trwające od 2 lat nasza lampa wygoiła w 4 m-ce, stopę cukrzycową można uratować przed amputacją i gojenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy, klientka z owrzodzeniami podudzi trwającymi ponad 20 lat wygoiła rany w 2 miesiące! Przykładów jest setki i tysiące.

Skuteczny Bioptron powoduje, że od wewnątrz tkanek powstają nowe naczynia włosowate, które niosą więcej krwi, tlenu i substancji odżywczych i to powoduje skuteczne leczenie wielu ran.