Jak się naświetlać lampami Bioptron?

naświetlanie dziecka w szpitalu

Leczenie światłem lamp Zepter musi być zaplanowane indywidualnie.
Czasy jednorazowego naświetlania naszym światłem jak i całe leczenie jest zależne od problemu zdrowotnego oraz stanu miejsc naświetlanych.

Zastosowanie aparatów Zepter nie wymaga wiedzy medycznej, jest bardzo łatwe do zastosowania dla każdego.

Terapia światłem lamp Bioptron-Zepter.com.pl aplikujemy podczas relaksu, żeby doświadczyć biostymulacyjnego wpływu i naświetlać się nieruchomo - jest to ważne dla efektów leczenia.


1. Przed zastosowaniem naświetlania bioptron oczyść miejsce poddane terapii. Uwaga - ubranie lub okrycie ściągamy przed rozpoczęciem zabiegu naświetlania, -świecimy na gołą skórę.


2. Odpręż się i skieruj strumień światła w miejsce poddawane terapi. Urządzenie powinno być trzymane pod odpowiednim kątem 90° i w odległości około 10 cm od powierzchni, które naświetlamy. Podczas zastosowania lampa powinna pozostawać nieruchomo. Przy dużych powierzchniach naświetlamy punkt po punkcie; całą przestrzeń.


3. Terapię stosujemy raz - dwa razy dziennie, np. codziennie rano i / lub wieczorem przez 4 - 10 minut,bądź zgodnie z zaleceniami lekarza. Nasze naświetlania, światłoterapia » jest bezpieczne, jest bez promieni UV i nie można przedawkować naświetlań, leczenie lampami bioptronu jest całkowicie bezpieczne.


4. Powtarzamy powyższe punkty, leczenie na każdą część ciała, objętą naświetlaniem. Większość przewlekłych schorzeń lub dolegliwści musimy systematycznie, i regularnie stosować. Należy pamiętać, że naświetlania » pobudzają cały układ obronny i organizm, który zwalcza przyczyny wielu » chorób.


5. Po użyciu - odłącz lampę Zepter z zasilania! nie stosuj zabiegów naświetlania w łazience[...] pamiętaj - jest to urządzenie zasilane z sieci 220V!