Jak skutecznie leczyć zatoki?

Nasza lampa skutecznie leczy przyczyny zapalenia zatok przynosowych i czołowych także tych stanów przewlekłych, które są najbardziej uciążliwe, powodujące bóle głowy, niewielkie stany podgorączkowe. Przewlekłe zapalenie zatok może człowieka wykluczyć z życia zawodowego, powodować gorsze samopoczucie i prowadzić nawet do niewielkiej depresji.

Lampa Bioptron oczyszcza zatoki od wewnątrz, regeneruje śluzówkę nosa i poprawia ukrwienie wszystkich tkanek, to jedyna lampa polecana na zatoki ponieważ swoim "zimnym" światłem odkurcza śluzówkę i powoduje, że można normalnie oddychać nawet kiedy nos jest kompletnie zatkany. Dzięki temu możemy i powinniśmy całkowicie odstawić krople do nosa i inne specyfiki tylko niszczące śluzówkę.

Przy niewielkim problemie z zatokami, grypie, zaziębieniu i zatkanym nosie efekty naświetlania są widoczne już po kilku naświetlaniach / dniach. Przewlekłe zatoki wyleczymy po 1 - 2 miesiącach, efekty liczone i wodoczne są po tygodniach naświetlania. Wszystko zależy od stanu naświetlanych zatok, długości choroby, wieku i innych czynników.

Łącznie z zatokami lampą Bioptron Zepter wyleczymy zapalenie ucha, gardła, pozbędziemy się problemów z oczami / łzawieniem / zapalenie spojówek - są to powikłania, które zawsze mogą wystąpić jednocześnie z zapaleniem zatok.