Jak naświetlać bezpiecznie dzieci lampą Bioptron?

Co chwilę jakieś dziecko trafia do szpitala z powodu zażycia leków przez przypadek, małe dzieci nie zdają sobie sprawy ze szkodliwości wielu leków. Wiele leków w dzisiejszych czasach smakuje jak syrop, cukierek co jest mylne i może być zagrożeniem dla zdrowia i nawet życia dziecka.

30 lat temu leki były tak produkowane, że ich smak odpychał i były niedobre, wręcz ohydne i to był duży plus, nie dochodziło do przedawkować i przypadkowemu spożyciu przez małe dzieci.
Leki zawsze warto trzymać pod zamknięciem, poza zasięgiem wzroku dzieci. Jak już dojdzie do spożycia leków przez dziecko to jak najszybciej trzeba się udać do szpitala. Terapią polecaną przez cały świat medyczny, której nie można przedawkować jest Bioptron od Zepter, leczenie światłem jest całkowicie bezpieczne dla niemowląt, dzieci starszych i dorosłych w każdym wieku i bez względu na aktualną chorobę.

Powracamy do natury, Bioptron emituje światło podobne do światła słonecznego jednak z takimi parametrami, które sprawiają, że wnika ono do 5 cm pod powierzchnię skóry i nie grzeje, to powoduje efekt regeneracji tkanek i pobudzanie odporności.