Lider światłoterapii

Firma Bioptron Zepter produkuje w Szwajcarii lampy do światłoterapii. To światło zdrowia szeroko stosowane w leczeniu i w profilaktyce w każdym wieku.

Lampa Bioptron emituje jedyne w swoim rodzaju światło, które ma właściwości biologicznie czynnego światła, pozbawione jest szkodliwego promieniowania UV i wywołuje efekt biostymulacji i regeneruje tkanki na poziomie komórkowym.

Nasza światłoterapia: - pobudza krążenie - rozszerza naczynia krwionośne - dotlenia organizm - poprawia pracę układu krwionośnego - sprawia, że organizm otrzymuje więcej serotoniny i mniej melatoniny - organizm i skóra oczyszcza się z toksyn - lepiej się czujemy po naświetlaniach, poprawia się samopoczucie

Miliony ludzi na świecie, kliniki, szpitale, gabinety lekarskie i rehabilitacje, lekarze stosują lampy jako jedyną lub wspomagającą terapię.

Możliwości leczenia są bardzo szerokie co jest potwierdzone klinicznie i licznymi medycznymi certyfikatami, terapia światłem z powodzeniem jest stosowana w leczeniu dzieci i dorosłych, w leczeniu ran, leczeniu bólu, schorzeń dermatologicznych, w alergii, laryngologii, chorobach kobiecych, schorzeniach układu nerwowego, urologicznych, okulistyce, chorobach serca, gastrologii, pulmonologii.