Bioptron MedAll ma średnicę filtra 5cm

Lampa Bioptron do użytku domowego, Parametry, naświetlania z tym modelem - lamp bioptron, są idealne jako Terapia światłem Bioptron. Aparat jest łatwy do obsługi dla każdego. Podręczne, małe pudełko ułatwia bezpieczne przewożenie i przechowywanie. Koloroterapia znajduje się także w podobnym pudełku. "Filtr" ma średnicę 5 cm. Parametry lampy:

Bioptron Pro1 ma średnicę filtra 11cm

Bioptron Pro1 to idealne rozwiazanie dla domu oraz dla szpitala i dla ośrodka sanatoryjnego. W tym modelu są 2 statywy, stołowy i podłogowy, mają regulowaną głowicę w każdym możliwym kierunku, boki i wokół własnej osi. Panel kontrolny umożliwia zaprogramowanie czasu naświetlania z dokładnością co do 30 sekund, max. do 90 minut. Filtr Pro1 ma średnicę 11 cm, czyli ma 3 krotnie większą powierzchnię od kompaktu co powoduje szybsze leczenie. Parametry lampy:

Bioptron II ma średnicę filtra 15cm

Bioptron2 najczęściej ponaświetlamy się profesjonalnie, leczenie odbywa się w naszych szpitalach, gabinetach rehabilitacji i przychodniach. Czas możemy bardzo łatwo nastawiać, podobnie jak w przypadku Pro1. Ustawienie w najdogodniejszej pozycji zabiegu łatwe dla każdego pacjenta, a parametry lamp B-2 pozwalają na skrócenie czasu zabiegów ze względu na największą powierzchnię. Filtr najwiekszego modelu to średnica 15 cm. Parametry:


Po zastosowaniu naświetlań Bioptron szybciej leczymy wiele dolegliwości dzięki stymulowaniu - modyfikacji, procesów odtwórczych dzięki działaniu przeciwzapalnemu leczy nasz organizm. Nasza światłoterapia naświetlaniami leczy przyczyny chorób i wielu dolegliwości, Sprzedaż lamp, sprzęt od Bioptron-Zepter.com.pl - Oficjalna oferta Zepter.

Polecam tanie, dogodne formy zakupów ratalnych, nie wymagają one przedstawiania żadnych zaświadczeń, Bioptron Pro1, Bioptron MedAll i Koloroterapia Bioptron; to są dziś najchętniej kupowane produkty nagradzane przez konsumentów (Złoty Otis). Faktura VAT - gwarancja na Bioptron 5 lat, wysyłka towaru bezpośrednio z Naszego działu Medycznego, co daje Ci pewność oryginalności i otrzymania nowego towaru. Wysyłka Bioptron kurierem GRATIS !!! Obsługa, naprawy tylko w naszym serwisie Zepter. zapraszam!