Pierwsze efekty po naświetlaniach Bioptron ran, chorób reumatycznych, trądziku

Światło lampy Bioptron bardzo głęboko penetruje tkanki, poprawia ukrwienie, powoduje, że powstają nowe naczynia włosowate, które niosą więcej tlenu i substancji odżywczych, organizm oczyszcza się z toksyn.

Efektem oczyszczania z toksyn może być "sączenie się" z rany, większe wypryski przy trądziku niż zazwyczaj, ból na początku związany z naświetlaniem kolan czy kręgosłupa.

Już po kilku dniach takie efekty będą zanikać, pojawi się poprawa, gojenie rany, likwidacja stanów zapalnych, obrzęków i bólu. Efekty opisane mające miejsce w początkowym etapie naświetlania lampami Bioptron nie są efektami ubocznymi, a normalnym procesem oczyszczania organizmu, gojenia i prawidłowego leczenia przyczyn wielu chorób i dolegliwości. Lampa Bioptron to sprzęt medyczny do leczenia światłem uznany i sprawdzony na całym świecie, efekty lecznicze są potwierdzone kliniczne przez cały świat medyczny, czasy i częstotliwość przeprowadzania zabiegów powinna być dobrana indywidualnie i zależy od nasilenia choroby i dolegliwości.