Energetyzująca światłoterapia Bioptron

Lampa Bioptron emituje wyjątkowe, opatentowane światło będące jedyną w swoim rodzaju formą energii, wiązką energii mającą właściwości lecznicze i profilaktyczne. Światło jest częścią widma elektromagnetycznego zawierającego różne długości fal, niskiej energii więc bezpieczne, nie wywołujące efektu termicznego, spolaryzowane czyli głęboko przenikające i penetrujące tkanki zdrowe jak i chore.

Energetyzująca światłoterapia Bioptron w postaci naturalnego światła słonecznego znana była z leczniczych właściwości już we wczesnych cywilizacjach ludzkości. Nowoczesna technologia umożliwiła skonstruowanie naszej lampy, która posiada te same właściwości biologicznie czynnego światła słonecznego, jednak bardzej skumulowanego, i bezpieczniejszego bez promieniowania UV.

Z biegiem lat Bioptron znajduje coraz szersze zastosowanie w leczeniu i wspomaganiu leczenia wielu chorób, pojawia się coraz więcej wskazań a właściwości lecznicze potwierdzają lekarze na całym świecie. Nowoczesna technologia umożliwia powrót do natury i bezpiecznego leczenia we własnym domu.