Ból uśmierzymy skutecznie światłem Bioptron

Ból to nieprzyjemne uczucie, które jednak jest potrzebne do prawidłowego zdiagnozowania i rozpoznania choroby czy uszkodzenia tkanek.
Postarajmy się zdefiniować czym jest ból. Ból jest następstwem pewnych chorób lub obrażeń i jest spowodowany uwalnianiem chemicznych związków zwanych mediatorami, które stymulują receptory bólu. Mediatory aktywują sensory nerwów obwodowych, które za pomocą specyficznych ścieżek neuronowych przekazują impuls bólowy do centrów znajdujących się w kręgosłupie i następnie mózgu - który odczuwa ból.

- Skurcze mięśni oraz niedokrwienie tkanek to główne czynniki wpływające na powstawanie odczucia bólu, powodujące bezpośrednią aktywację mechanizmu receptorów odczuwania bólu oraz uwalniania mediatorów bólu.

Jak uskutecznie i bez efektów ubocznych walczyć z bólem?
Rozwiązaniem stosowanym na całym świecie w domach i medycynie profesjonalnej - w szpitalach, klinikach jest lampa pozwalająca na fizykalny wpływ na organizm i likwidowanie występowania bólu.

Lampa likwiduje ból na kilka sposobów:
Naświetlania poprawiają mikrocyrkulację krwi oraz redukują napięcie mięśni co wpływa na zmniejszenie stymulacji receptorów bólu. Zostają zlikwidowane stany zapalne i redukuje się uwalnianie mediatorów chemicznych.
W naturalny sposób uwalniają się naturalne substancje chemiczne / przeciwbólowe jak endorfiny, enkefaliny i serotoniny oraz udowdniono bezpośrednie działnie na włókna nerwowe i redukcja ich pobudzenia.

Lampami Bioptron skutecznie uśmierzymy ból w dolegliwościach związanych z układem mięśniowo-szkieletowym (kolana, kręgosłup, wszelkiego rodzaju bóle reumatyczne), bólach migrenowych, bólach pourazowych, w wszelkiego rodzaju bólach krótkotrwałych i długich - przewlekłych.