Przedstawiam jedyny oficjalny Sklep Zepter International, który zawiera pełną ofertę Zepter. Kliknij na baner. Płatność za pobraniem lub na raty. Wysyłka i faktura bezpośrednio od Zepter jest gwarancją zakupu nowego i oryginalnego towaru.
Zepter nie sprzedaje pod innymi adresami i nie posiada innych sklepów online. Proszę o ostrożność, jakiekolwiek inne sklepy online mogą być oszustwem i podszywaniem się pod firmę Zepter.

Zepter International

Międzynarodowa firma Zepter oferuje produkty poprawiające jakość naszego życia, zdrowia w jednym celu: "By Żyć Dłużej". Firma od ponad 25 lat działa na 5 kontynentach, w 50 krajach, która przez ten okres sprzedała 760 mln produktów. Propozycja nasza obejmuje działy produktów jak:

- Home Art - naczynia kuchenne, sztućce, wyroby do kuchni
- Lampy Bioptronu Medical - lampy do leczenia światłem
- Cosmetics - kosmetyki
- Luxury - zegarki i biżuteria
- Home Care - filtry wody, powietrza, wszystko do utrzymania czystości w domu

Zapraszam do kontaktu w przypadku zainteresowania naszymi produktami, reprezentuję dział medyczny Medical i specjalizuję się w lampach Bioptron do światłoterapii - doradzę, pomogę w przypadku problemów z zastosowanie i zapraszam do zapoznania się z cenami lamp. Oferuję także możliwość zamówienia całego asortymentu z oficjalnej oferty Zepter International, towar przy zamówieniu zawsze jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu - tylko wtedy jest gwarancja, że jest on nowy i oryginalny.