Zwrot z inwestycji Bioptron

Jaka w dzisiejszych czasach jest polityka produkcji i sprzedaży wielu produktów? Towar ma zazwyczaj wytrzymać okres 2 letniej gwarancji i ma się zepsuć, w dalszej kolejności części zamienne i naprawa są tak drogie, że nie opłaca się określonego produktu naprawiać i trzeba kupić nowy.

Produkty Zepter zawsze wyróżniały się wieloletnią trwałością. Np. naczynia są praktycznie niezniszczalne i dożywotnie, lampy Bioptron w warunkach domowych działają bezawaryjnie ponad 20 lat, posiadają też 5 letnią gwarancję. Wartość naszych produktów zawsze podkreślają użytkownicy, klienci, którzy już posiadają nasze produkty, lampy Bioptron.

Czy nsze produkty warte są swojej ceny? Wyliczenia potwierdzają, że naszych produktów nie trzeba wymieniać co 2 lata, jednorazowy zakup w ciągu wielu lat daje realne oszczędności.

Zakup naszych lamp Bioptron zwraca się także czasami szybko nawet w ciągu kilku miesięcy. Jak to się dzieje? Dzięki regularnym naświetlaniom określonych miejsc przy chorobach, bólu możemy ograniczać wydatki na leki, środki przeciwbólowe, opatrunki, maści. W ciągu miesiąca czasami realnie możemy zaoszczędzić kilkaset zł. Nasza terapia światłem to najekonomiczniejsze leczenie i profilaktyka.