Strona główna
Bioptron
Parametry
Certyfikaty
Zastosowanie
Tabela naświetlań
Jak się naświetlać?
OFERTA - CENY
Zamówienie - Przelew
Formularz - Raty
Pytania i Odpowiedzi
Kontakt


Sprzedaż lamp Bioptron od Zepter » - MedAll

Nowy model naszej lampy Bioptronu - MedAll zastępuje model Compact III produkowany przez 16 lat! od 1998r. Średnica filtra nowej lampy wynosi 5cm i ma powierzchnię naświetlania większą od poprzednika o 65%! i wynosi ona 40,72cm2. U podstawy naświetlanego obszaru średnica światła wynosi 76mm i jest większa od Compacta o 20mm.

Nowy model MedAll posiada wiele najnowocześniejszych rozwiązań opatentowanych przez producenta Zepter International sprawiających, że obsługa jest jeszcze bardziej komfortowa i wygodna. MedAll ma panel kontrolny z możliwością ustawienia odpowiedniego czasu naświetlania, podłączenie na odłączany kabel, jest urządzeniem medycznym posaidającym certyfikaty medyczne na całym świecie i spełnia 63 normy i standardy jak 93/42/EEC, FDA (USA), TGA (AU), HC (CU).

MedAll można stosować bez statywu jak i ze statywem podłogowym, uzupełnieniem jest koloroterapia ze średnicą filtrów 4cm (pasują także filtry od Compact III).

MedAll to najnowocześniejsze urządzenie do leczenia i profilaktyki światłem od Zepter, rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku, to:

  • szeroki wachlarz zastosowań dla zdrowia
  • klinicznie potwierdzony pozytywny wpływ na różne systemy ustrojowe
  • brak znanych negatywnych skutków ubocznych
  • łatwość zastosowania przez całą rodzinę
  • nie wymaga konserwacji

Aktualna cena znajduje się tutaj: promocje / ceny


> Sprzedaż lamp Bioptron od Zepter :: Bioptron-Zepter.com.pl.

Top