Jak poradzić sobie z bólem kolan?

Leczenie migreny

Kolana są jedną z najbardziej podatnych częsci ciała na urazy, ból czy choroby reumatyczne, głównymi objawami takich problemów jest ból i opuchlizna kolana. Leczenie zależy od nasilenia objawów i czasu ich trwania, każdy przypadek jest indywidualny i najczęsniej jest leczony farmakologicznie, przy pomocy fizjoterapii, przez unieruchomienie i operację. Bóle, obrzęk kolan i przyczynę chorób i urazów skutecznie likwiduje nasza lampa - tzw. zimne światło o właściwościach biologicznych zwiększa poziom endorfin, poprawia ukwienie i tym samym dotlenienie i odżywienie naświetlanego kolana, które szybko się regeneruje, nasza lampa stymuluje proces produkcji komórek, kolagenu i elastyny głęboko pomiędzy stawami chorego kolana.

Nasza Światłoterapia regeneruje kolana, likwiduje przyczyny chorób i urazów kolan przy skręceniach, zwichnięciach, zapaleniu kaletki stawu kolanowego, złamaniach, urazach wynikacjących z nadmiernego zużycia i wywołanych stanami chorobowymi jak RZS - reumatoidalne zapalenie stawów.

Choroby i urazy kolan mogą bardzo łatwo się pogłębiać i dlatego ważna jest szybka reakcja na pierwsze niepojące objawy i zapobieganie poważnym powikłaniom, dlatego ważna jest także późniejsza profilaktyką za pomocą lampy, która działa w sposób naturalny, nieszkodliwy, bezpieczny i skuteczny - efekty lecznicze w leczeniu kolan przy pomocy Bioptron są potwierdzone klinicznie i jest to najbardziej obiecująca terapia leczenia i uśmierzania bólu.
Późniejsza profilaktyka wzmacnia naświetlane miejsce i uodparnia na kolejne uszkodzenia i ból.