Bioptron na drobne ranki, otarcia, skaleczenia

Nawet drobne skaleczenie może być groźne dla zdrowia i nawet życia. Zawsze może dojść do zakażenia nawet bakteriami antybiotykoopornymi jak gronkowiec złocisty. Dlatego tak ważne aby nie lekceważyć skaleczeń szczególnie u dzieci, które nie zdają sobie sprawy z zagrożenia i często nie dbają o higienę jak dorośli.

Nasza światłoterapia ma właściwości bakterio i wirusobójcze i dlatego tak ważne jest naświetlanie już na samym początku, unikniemy dzięki temu zakażeniu i powstaniu stanu zapalnego. O wiele szybciej dojdzie do regeneracji skaleczenia lub drobnej ranki.

Powikłania w postaci zakażeń mogą wymagać leczenia antybiotykami i dlatego warto w takim przypadku udać się do lekarza jeżeli już dojdzie do powikłań. Czasami z powodu zakażeń może dochodzić do zagrożenia życia, dlatego nie wolno lekceważyć żadnych objawów.

Lampa Bioptron Zepter to sprzęt medyczny, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej apteczki domowej. Opinie lekarzy światowej sławy na całym świecie podkreślają niezwykłe działanie lecznicze naszych lamp Bioptron!