Jak naświetlać stawy? Bioptron na bolące kola i kręgosłup.

Nasza światłoterapia, lampy Bioptron Zepter mają efekt przenikania do wewnątrz tkanek nawet do głębokości 5 cm pod powierzchnię skóry. Światło naszej lampy przenika także w struktury stawów powodując, że powstają tam nowe naczynia włosowate, które niosą więcej krwi, tlenu i substancji odżywczych niezbędnych niezbędnych do regeneracji tkanek.

Światłoterapia Bioptron rozrzedza krew i rozszerza naczynia krwionośne, które niosą szerszym strumieniem więcej tlenu i dochodzi do szybszej regeneracji.

Stawy naświetlamy Bioptron tak aby światło jak najlepiej wnikało pomiędzy kręgi i stawy, czyli kolana najlepiej naświetlać po bokach, chodzi o naświetlanie szczelin na zgięciach kolan, wtedy szybciej dojdzie do wyleczenia i regeneracji tkanek wewnątrz kolan.

Taka sama zasada dotyczy wszystkich innych punktów na naszym ciele. Kości, stawy naświetlamy jednorazowo na punkt dłużej niż skórę, mięśnie, zabieg powinien trwać 10 - 15 minut na punkt, zasada działania naszej lampy Bioptron jest taka, że im dłużej świecimy - tym głębiej światło wnika w tkanki.