Jak pozbyć się chorób stosując Bioptron?

Wystarczy 10 minut dziennie w zastosowaniu profilaktycznym! Czyli jak jesteśmy zdrowi, aby podtrzymać zdrowie, pobudzić odporność, wystarczy 1 raz dziennie ponaświetlać Bioptron nos lub splot słoneczny, czoło - tzw. trzecie oko lub inny dogodny punkt po naświetlaniu którego najlepiej się czujemy.

To bardzo proste, Bioptron rozwiązuje wiele problemów zdrowotnych jak jesteśmy zdrowi i kiedy chorujemy. Trzeba tylko pamiętać o podstawowej zasadzie, tak jak lekarze podkreślają na konferencjach medycznych, jak jesteśmy chorzy to naświetlamy się długo i często, tzn. podczas jednej sesji możemy się naświetlać nawet przez godzinę w kilku miejscach i takich sesji możemy sobie przeprowadzać kilka dziennie.

Np. duże odleżyny i inne rany powinniśmy naświetlać nawet przez 2-3 godziny dziennie, oczywiście w odstępach czasowych i w różnych punktach. Podczas zapalenia zatok, grypy, zaziębienia naświetlamy okolice nosa i sam nos także łącznie przez kilka godzin. Profilaktyka jest łatwa, prosta i przyjemna i wystarczy 10 minut dziennie aby zachować zdrowie, to najlepsza metoda zachowania zdrowia dla całej rodziny.