Jak poradzić sobie z atarem i zapaleniem zatok?

Na katar i powikłania w postaci zapalenia zatok może zachorować każdy, w każdym wieku. Często nie przywiązujemy uwagi do kataru, który często mija po kilku dniach, po tygodniu. Jeżeli jednak katar utrzymuje się dłużej może się okazać, że np. podczas kichnięcia zostały zainfekowane zatoki przynosowe i często jednocześnie uszy. Zapalenie zatok i zapalenie ucha jest spowodowane wcześniejszą infekcją wirusową lub bakteryjną nosa czyli katarem.

Nasz sprzęt Bioptron leczy przyczyny zapalenia zatok i zapalenia ucha, kiedy ten stan jest przewlekły i bardzo zaawansowany, często to wielomiesięczna lub nawet kilkuletnia walka z tym poważnym powikłaniem. Zapalenie zatok i ucha pogarsza poważnie jakość życia z powodu codziennego, nieustannego bólu głowy.

Co ważniejsze możemy zapobiegać powstawaniu kataru i tym samym powikłaniom dzięki codziennym, profilaktycznym naświetlaniom. Terapia światłem likwiduje katar w ciągu 1-2 dni! Leczy zatoki w 1-2 tygodnie w sytuacjach, kiedy już nawet nie pomagają antybiotyki.

Profilaktyczne zastosowanie codziennych naświetlań naszą lampą Bioptron buduje odporność w takim stopniu, że nie dojdzie do powstania kataru i tym samym powikłań w postaci zapalenia zatok czy uszu.