Jak eczyć kości, stawy, choroby reumatyczne?

Każdego z nas dotknie dolegliwość lub poważna choroba i urazy stawów, to tylko kwestia czasu.

Po 40 roku życia bóle kości - kolan, kręgosłupa i innych stawów są normalnością u 90% ludzi. Taka sytuacja jest spowodowana brakiem ruchu, nowoczesnym trybem życia, złego odżywiania i nadwagi, która jest jednym z czynników powodującym choroby stawów zwyczajnie przeciążonych.

Jak zaczynamy reagować na ból i choroby stawów? Zaczynamy codziennie zażywać tabletki przeciwbólowe. To złudne poczucie, że już po chorobie bo przestało boleć sprawia, że choroba i niszczenie stawów postępuje lawinowo. Ból narasta i problemy narastają a wcześnie trzeba zacząć leczyć przyczyny rozpoczynającej się choroby.

Jak? Lampa Bioptron nasza produkowana przez Zepter International leczy przyczyny chorób stawów i likwiduje skutecznie ból! W jaki sposób nasza światłoterapia leczy?

Światło nasze powoduje, że głęboko, wewnątrz tkanek powstają pod wpływem światła nowe naczynia włosowate, które szybko regenerują chore miejsce dotleniając i odżywiając je w wielokrotnie szybszym tempie.

Efekty leczenia są trwałe, i warto także pamiętać o profilaktycznych, późniejszych naświetlaniach nawet jak ból i choroba minie.