Powikłania od bólu gardła

Lampa nasza zwalcza wiele infekcji już na samym ich początku nie dopuszczając do rozwinięcia choroby, odporność pobudzona w porę poradzi sobie z każdym rodzajem bólu gardła. Ból gardła powoduje ból przy przełykaniu i często zapowiada grypę lub przeziębienie, których przyczyną są zakażenia wirusowe miejscowe lub ogólne. Na takie infekcje nie zadziałają żadne antybiotyki!

Drugim rodzajem choroby gardła jest angina powodowana przez bakterie, takie infekcje leczymy antybiotykami.
W związku z bólem gardła i pojawiającymi się wirusami i bakteriami może dochodzić do późniejszych powikłań jak zapalenie zatok, zapalenie uszu, zapalenie oskrzeli i innych.

Terapia światłem stosowana natomiast codziennie profilaktycznie, wtedy kiedy jesteśmy zdrowi spowoduje, że nawet przez cały rok nie będziemy się zaziębiać i unikniemy wielu innych chorób w tym początkowemu bólu gardła. Profilaktyka Bioptron sprawi, że jeżeli już dojdzie do choroby, bólu gardła to przyczyna i dolegliwości szybko zniknął.

Profilaktyka jest łatwa, wystarczy lampę Bioptron włączyć 1x dziennie na 10 minut naświetlając np. gardło. Leczenie wymaga częstszego i dłuższego naświetlania, kilka razy dziennie po 10-15 minut na punkt obejmują za jedną sesją nawet kilka punktów.