Opinie

Leczenie migreny

Opinie lekarzy i klientów - Nasze urządzenia medyczne Bioptronu posiadają wszystkie ceryfikaty medyczne klasyfikujące ten sprzęt wśród najbardziej niezawodnych i skutecznych leczniczo, co zostało potwierdzone klinicznie przez lekarzy i cały świat medyczny.

Natomiast zastosowanie w profiaktyce sprawia, że jest niezbędny w każdym domu, wszędzie tam gdzie jesteśmy także zdrowi. Zaziębienia, grypa, skaleczenia, drobne oparzenia, katar czy związane z katarem zapalenie zatok czy ucha mogą przytrafić się każdemu, dzięki naszej lampie Bioptron już na samym początku zlikwidujemy pierwsze objawy takich dolegliwości i nie dopuścimy do rozwinięcia i powstania choroby, która może przybrać przewlekły przebieg.

Niezwykła skuteczność naszej lampy Bioptron jest podkreślana na całym świecie przez lekarzy, naukowców i samych pacjentów, których opinie są zgodne - to najskuteczniejsza, najbezpieczniejsza i najekonomiczniejsza metoda leczenia.

Wielu doświadczonych lekarzy różnych specjalności, rehabilitantów, fizjoterapeutów stosuje lampy w szpitalach, klinikach, przychodniach i w praktyce prywatnej przy leczeniu dolegliwości i chorób i wyrażają oni najlepsze opnie o naszym sprzęcie. Naświetlania przeprowadzany jako terapię samodzielną lub jako uzupełnienie leczenia konwencjonalnego.

Świat medycyny docenił już ponad 100 lat temu nowoczesną światłoterapię przyznając duńskiemu lekarzowi Finsenowi Nagrodę Nobla za odkrycie rewolucyjnej terapii światłem - nasza lampa jest następcą tego wynalazku.
Żeby się przekonać o działaniu naszej lampy Bioptron trzeba po prostu ją włączyć i świecić miejsca wymagające leczenia. Poprzez zabieg na niewielkim obszarze jesteśmy w stanie oddziaływać na cały organizm, światło wywiera wpłych na cały układ dokrewny - hormonalny, układ immunologiczny - odpornościowy poprzez krew przybierającą różne właściwości jak np. zwiększenie poziomu endorfin i serotoniny. Nasze lampy emitują światło mające właściwości biologicznie czynnego słońca - jednak całkowicie bezpiecze gdyż nie posiadają zmieniającego struktórę DNA skóry promieniowania UV.

Zapraszam do kontaktu i konsultacji przy zastosowaniu naszej światłoterapii w schorzeń z dziedziny reumatologii, rehabilitacji, chirurgii, ginekologii, neurologii, dermatologii, pediatrii, stomatologii i weterynarii. Opinie lekarzy tych specjalności są bardzo pozytywne i poruszane na konferencjach medycznych.