Podręczna w każdej sytuacji, w domu, pracy, na wakacjach Bioptron

Stara lampa Compact III i nowa produkowana od 2013 roku lampa MedAll dzięki swym rozmiarom mogą być z powodzeniem zabierane na wakacje, różne wyjazdy i nawet do pracy. Nowa lampa MedAll ma większe pole naświetlania i średnicę filtra 5cm, wielkością przypomina suszarkę do włosów, posiada poręczny futerał i jest lekka, jest zasilana z sieci 230V o czym warto pamiętać podczas wyjazdów za ocean.

- Musimy zawsze pamiętać o bezpiecznym przechowywaniu lampy Bioptron podczas wyjazdów, często zapominamy o wyciągnięciu kabla zasilającego lampę i właśnie wtedy najczęściej dochodzi do uszkodzeń mechanicznych, upadków. Warto pamiętać, że uszkodzenia mechaniczne nie są objęte 5 letnią gwarancją, którą od 2015 roku są objęte wszystkie nowe lampy.

Lampa Bioptron zawsze powinna znajdować się pod tzw. ręką, powinna być łatwo dostępna tak aby łatwo można było rozpocząć naświetlania siedząc np. w fotelu, na krześle.
Tylko w ten sposób będziemy regularnie stosować naświetlania oraz będą mogli się naświetlać Bioptron wszyscy np. domownicy. Już kilkuletnie dzieci doskonale radzą sobie z przeprowadzaniem naświetlań lampami, co jednak na początku warto robić pod nadzorem.