Ran i zapalenia stawów nie wolno wygrzeważ?

Przykładowo owrzodzenia, odleżyny jak będziemy wygrzewać to się powiększą, stany zapalne się pogorszą, ból będzie jeszcze bardziej dokuczliwy! Nie wolno także wygrzewać np. zapalenia zatok, bólu mięśni i stawów z jednoczesnym stanem zapalnym, żylaków i innych chorób i dolegliwości.

Zawsze w opisanych przypadkach powyżej możemy z powodzeniem zastosować lampę Bioptron i regularne naświetlania aż do ustąpienia choroby i dolegliwości - nasza lampa Bioptron nie służy do wygrzewania! Światło lampy ma 37stC i leczenie polega na przenikaniu do wewnątrz tkanek wywołując efekt biologicznie czynny, efekt biostymulacji. Bioptron skutecznie likwiduje stany zapalne, likwiduje ból i opuchliznę, goi rany trudnogojące jak odleżyny, owrzodzenia, stopę cukrzycową, rany po amputacjach, odkurcza śluzówkę nosa przy przewlekłym zapaleniu zatok.

Wszędzie tam gdzie są przeciwskazania do wygrzewania, do masażu zawsze można zastosować naświetlania lampami, których efekt leczniczy i profilaktyczny jest udowodniony medycznie i polecany przez lekarzy na całym świecie.