Zabiegi naświetlania Bioptron w gabinetach lekarskich, w przychodniach, na rehabilitacji

Lampy nasze są sprzętem medycznym szeroko wykorzystywanym w medycynie i są na wyposarzeniu szpitali, gabinetów lekarskich, rehabilitacji i przychodniach. Ze względu na politykę i ograniczone środki placówek medycznych pacjenci mają możliwość skorzystania nieodpłatnie tylko z 10 zabiegów w ciągu roku - jest to bardzo mało i nie możemy w takim wypadku mówić o skutecznym leczeniu. Jest możliwość przeprowadzania zabiegów odpłatnych, jednak są one drogie biorąc pod uwagę regularne i systematyczne naświetlania Bioptron w wielu punktach.

- Naświetlania Bioptron nieodpłatne w placówkach medycznych są też bardzo krótkie i najczęściej stosowane tylko na jeden punkt - jest to bardzo mało.

Jedynym rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych i leczenie przyczyn wielu chorób jest zakup na własność i stosowanie naświetlań w domu. Właśnie regularność stosowania daje oczekiwane efekty lecznicze. Wiele chorób i leczenie ran, problemów reumatycznych wszelkiego rodzaju przynosi efekty lecznicze po kilku tygodniach i miesiącach systematycznego, codziennego naświetlania - warto zainwestować w zdrowie własne i całej rodziny, lampa będzie służyć kolejne 15 i 20 lat i w długim okresie czasu przyności realne oszczędności ograniczając wydatki na leki.