Jak eczyć po zawale, udarze?

Siedzący tryb życia, zła dieta, otyłość, stres powodują, że w naszej krwi może dochodzić do krzepnięcia, mogą pojawić się niewielkie skrzepy, blaszki, które tworzą bardzo niebezpieczne zatory w naszych naczyniach krwionośnych. Skrzepy mogą się przemieszczać tworząc zatory w sercu, mózgu wywołując zawał lub udar mózgu.

Z powodu tak niepozornych zatorów często dochodzi do śmierci, inwalidztwa i poważnej choroby znacząco skracającej nasze życie.

Można zapobiegać powstawania zatorów i leczyć organizm po ich zdiagnozowaniu, lampa emituje światło przenikające głeboko nasze tkanki i rozpuszcza zatory głęboko w naczyniach. Nasza lampa Bioptron rozrzedza zwiększając poziom tlenku azotu w całym organizmie co poprawia ukrwienie obwodowe. Światło lampy ma właściwości biologicznie czynne lecząc choroby układu krążenia.

Pierwsze objawy nie powinny być lekceważone, należą do nich zimne ręce, mrowienie, drętwienie rąk. Lampa Bioptron może być stosowana niezależnie od podawania leków przeciwzakrzepowych i tradycyjnego leczenia. Terapię Bioptron naszą stosujemy często i regularnie, przywracając odpowiedni obraz krwi i w celu zachowania tego efektu stosujemy naświetlania profilaktyczne.